Coglin napisał(a):

Pijackie popisy, a co do tego, że wujek odszedł z Wisły honorowo (czyli dostając kasę za pracę tylko do dnia odejścia?) to nie wierzę.
Uważam wypowiedzi jk niepoparte twardymi dowodami za niewiarygodne, po tym jak usłyszę od kogoś ileś krętactw i manipulacji tak mam. przepraszam.