Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8887
Stary 15.11.2025, 11:32
Coglin napisał(a):Wyświetl post
tutaj:
https://x.com/admacag/status/1989399...wkmh7_s3jehqzw

a tutaj jeszcze nie wiadomo co:
https://x.com/wezyk_jan/status/1989405154739994999

pierwsze już skasowane. drugie na razie nieupublicznione.
Pijackie popisy, a co do tego, że wujek odszedł z Wisły honorowo (czyli dostając kasę za pracę tylko do dnia odejścia?) to nie wierzę.
Uważam wypowiedzi jk niepoparte twardymi dowodami za niewiarygodne, po tym jak usłyszę od kogoś ileś krętactw i manipulacji tak mam. przepraszam.
Odpowiedz cytując