Jaroo1 napisał(a):

|
Co takiego Zaskroniec na Moskala napisał?
|
tutaj:
https://x.com/admacag/status/1989399...wkmh7_s3jehqzw
a tutaj jeszcze nie wiadomo co:
https://x.com/wezyk_jan/status/1989405154739994999
pierwsze już skasowane. drugie na razie nieupublicznione.