|
Królewski forza Wisła. Na pohybel hejterkom. Niech sie zadomowi Krolewski na wieki. Ku rozpaczy hejterkow jaroo1, którzy nic nie mogą zrobic, poza ujadaniem. Auuuuz posrani hejerki w pieluchę..
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 15.11.2025 o godz. 01:48.
|