Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8880
Stary 15.11.2025, 00:01
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Jak widać Królewskiemu to imponuje bo się z WK prowadza tak,że Alexa może czuć się zazdrosna.
Królewskiemu? Przecież wy tu jojcycie za Kwietniem jak małe dziewczynki. Całe stadko hejterów Królewskiego to psychofani aptekarza. Gdzie jest Wieczysta, płaczki Cały zeszły rok bredziliście jak to Wieczysta awansuje i pokaże Wiśle miejsce w szeregu I co? Pstro. Tyle są warte wasze jałowe bredzenia.

Hejterek zaraz popuści w pieluchę .

Przyzwyczajcie się że Królewski zadomowi się w Wiśle na dłużej
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.11.2025 o godz. 00:04.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując