krysztal napisał(a):

|
Jak widać Królewskiemu to imponuje bo się z WK prowadza tak,że Alexa może czuć się zazdrosna.
|
Królewskiemu? Przecież wy tu jojcycie za Kwietniem jak małe dziewczynki. Całe stadko hejterów Królewskiego to psychofani aptekarza. Gdzie jest Wieczysta, płaczki

Cały zeszły rok bredziliście jak to Wieczysta awansuje i pokaże Wiśle miejsce w szeregu

I co? Pstro. Tyle są warte wasze jałowe bredzenia.
Hejterek zaraz popuści w pieluchę

.
Przyzwyczajcie się że Królewski zadomowi się w Wiśle na dłużej
