Wolfy kolejny jebany fałszywiec:
O Jopie w marcu:
Cytat:
|
Wczorajszy mecz pokazał jak miernym trenerem jest Jop.
|
O Dudzie:
Cytat:
Dopiero kiedy uczciwie ocenię postawę Dudy zaczyna się jazda z miłośnikami młodego drewna.
Duda ma papiery na kolejnego Plewkę albo Bruda. Osobiście wolałbym Patryka niż jego, przynajmniej coś robił w destrukcji.
Problem nie jest w tym że (jak twierdzicie) mam inne podejście do Dudy. Wręcz przeciwnie - traktuję go tak samo jak innych piłkarzy, a bajeczki o tym co to będzie jak drewniak nauczy się strzelać i podawać zostawiam Wam. I tu jest powód histerycznych reakcji - opisuję rzeczywistość jaką jest, a nie według tego co mogłoby być.
|
O Jopie w kwietniu:
Cytat:
Jop jest słabym trenerem. Nic z tego nie będzie.
Ten człowiek ewidentnie odpłynął, uwierzył w narrację własną i Królewskiego. Nie traktuje poważnie ani kibiców, ani rywali, ani celu który przed nim postawiono.
|
O Jopie w maju:
Cytat:
|
Z tym pajacem na ławce nie awansujemy. Sobolewski 2.0.
|
Kolejna fałszywa kurewka uaktywniająca się po każdej porażce Jopa. Nie może wytrzymać tego, że Jop jest lepszy niż cienki Rude, którego tu wychwalał. Oceny i analizy ma z ....y wzięte. Do tego kreuje sie na wielkiego intelektualistę.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.