Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8877
Stary 14.11.2025, 23:04
Wolfy kolejny jebany fałszywiec:

O Jopie w marcu:
Cytat:
Wczorajszy mecz pokazał jak miernym trenerem jest Jop.
O Dudzie:
Cytat:
Dopiero kiedy uczciwie ocenię postawę Dudy zaczyna się jazda z miłośnikami młodego drewna.

Duda ma papiery na kolejnego Plewkę albo Bruda. Osobiście wolałbym Patryka niż jego, przynajmniej coś robił w destrukcji.

Problem nie jest w tym że (jak twierdzicie) mam inne podejście do Dudy. Wręcz przeciwnie - traktuję go tak samo jak innych piłkarzy, a bajeczki o tym co to będzie jak drewniak nauczy się strzelać i podawać zostawiam Wam. I tu jest powód histerycznych reakcji - opisuję rzeczywistość jaką jest, a nie według tego co mogłoby być.
O Jopie w kwietniu:
Cytat:
Jop jest do zwolnienia.
Cytat:
Jop jest słabym trenerem. Nic z tego nie będzie.

Ten człowiek ewidentnie odpłynął, uwierzył w narrację własną i Królewskiego. Nie traktuje poważnie ani kibiców, ani rywali, ani celu który przed nim postawiono.
O Jopie w maju:
Cytat:
Z tym pajacem na ławce nie awansujemy. Sobolewski 2.0.
Kolejna fałszywa kurewka uaktywniająca się po każdej porażce Jopa. Nie może wytrzymać tego, że Jop jest lepszy niż cienki Rude, którego tu wychwalał. Oceny i analizy ma z ....y wzięte. Do tego kreuje sie na wielkiego intelektualistę.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując