sandomingo napisał(a):

Moje zdanie nt. Wieczystej i Kwietnia się nie zmienia, dlatego nie uda Ci się tutaj zastosować jednej z Twoich ulubionych strategii.
Natomiast Królewski już kasuje alko wpisy...czyli tak jak zawsze. Malutki, malutki człowiek.
|
E tam, po prostu ma słabą głowę.