wolfy napisał(a):

|
Ja na Twoim miejscu zamknąłbym się, bo jeszcze ktoś wypomni moje majaczenia na temat Wieczystej i Kwietnia. Ale jak widać jeszcze Ci mało.
|
Moje zdanie nt. Wieczystej i Kwietnia się nie zmienia, dlatego nie uda Ci się tutaj zastosować jednej z Twoich ulubionych strategii.
Natomiast Królewski już kasuje alko wpisy...czyli tak jak zawsze. Malutki, malutki człowiek.