Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8875
Stary 14.11.2025, 22:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja na Twoim miejscu zamknąłbym się, bo jeszcze ktoś wypomni moje majaczenia na temat Wieczystej i Kwietnia. Ale jak widać jeszcze Ci mało.
Moje zdanie nt. Wieczystej i Kwietnia się nie zmienia, dlatego nie uda Ci się tutaj zastosować jednej z Twoich ulubionych strategii.
Natomiast Królewski już kasuje alko wpisy...czyli tak jak zawsze. Malutki, malutki człowiek.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując