Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#904
Stary 14.11.2025, 11:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To już ten etap że wyjmujemy kalkulatory?
Oczywiście.

Baraże mamy pewne niezależnie (no prawie ) od wyników obu meczów. Problem w tym, że na razie mamy pewien drugi koszyk.
Drużyny z 1 koszyka grają pierwszy mecz z 4 koszykiem, 2 z 3. W drugiej kolejce wygrani między sobą.
W pierwszym koszyku już są Włochy i nie chcemy się z nimi spotkać.
Tak samo jak nie chcemy Niemiec, Ukrainy, Turcji czy Belgii. Dlatego najlepiej być w 1 koszyku.

4 koszyk to zwycięzcy grup z Ligii Narodów, którzy nie załapali się na top 2.
Obecnie wygląda to tak:
Niemcy
Walia
Czechy
Rumunia
Szwecja
Macedonia
Irlandia Płn.
Mołdawia
San Marino

Koszyk 4 teraz to:
Walia, Rumunia, Szwecja, Irlandia Płn.

Patrząc na pozostałe mecze to
1. Walia lub Macedonia
X. Rumunia gra o 2 miejsce z Bośnią - wystarczy remis
2. Szwecja
3. Irlandia Płn gra o 2 miejsce ze Słowacją - wystarczy remis (stawiam jednak na Słowację)
4. Mołdawia

Czyli najlepiej by Walia była w 2 koszyku ale do tego raczej potrzebujemy co najmniej remisu z Holandią. Ew. wypadnięcia Ukrainy.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 14.11.2025 o godz. 12:09.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując