wolfy napisał(a):

|
To już ten etap że wyjmujemy kalkulatory?
|
Oczywiście.
Baraże mamy pewne niezależnie (no prawie

) od wyników obu meczów. Problem w tym, że na razie mamy pewien drugi koszyk.
Drużyny z 1 koszyka grają pierwszy mecz z 4 koszykiem, 2 z 3. W drugiej kolejce wygrani między sobą.
W pierwszym koszyku już są Włochy i nie chcemy się z nimi spotkać.
Tak samo jak nie chcemy Niemiec, Ukrainy, Turcji czy Belgii. Dlatego najlepiej być w 1 koszyku.
4 koszyk to zwycięzcy grup z Ligii Narodów, którzy nie załapali się na top 2.
Obecnie wygląda to tak:
Niemcy

Walia
Czechy
Rumunia
Szwecja
Macedonia
Irlandia Płn.
Mołdawia
San Marino
Koszyk 4 teraz to:
Walia, Rumunia, Szwecja, Irlandia Płn.
Patrząc na pozostałe mecze to
1. Walia lub Macedonia
X. Rumunia gra o 2 miejsce z Bośnią - wystarczy remis
2. Szwecja
3. Irlandia Płn gra o 2 miejsce ze Słowacją - wystarczy remis (stawiam jednak na Słowację)
4. Mołdawia
Czyli najlepiej by Walia była w 2 koszyku ale do tego raczej potrzebujemy co najmniej remisu z Holandią. Ew. wypadnięcia Ukrainy.