grogoriogreg napisał(a):

Alan Uryga ostatnio udostępniał relację na instagramie, na których wyglądał na chudszego i szybszego niż przed złapaniem kontuzji 
Także w walce o pierwszy skład na wiosnę - tanio skóry nie sprzeda!
|
Na wiosnę będzie mniej spotkań (-4) wzgledem jesieni, a dodatkowo do rywalizacji nie 5 a 6 stoperów łącznie.
Jedyna opcja dla niego to wchodzenie na ostatnie 10 min przy niekorzystnym wyniku i walka o górna piłkę, w tym akurat jest naprawde dobry. Tyle że ile takich spotkań będzie? 3-5? Końcówka sezonu to może byc juz gra o pietruszke.
A te przebitki z treningów... u Colleya wygladalo to dokladnie tak samo. Dynamika, szybkość, a jak przyszly spotkania to juz nie ten sam Joe, chaotyczny, niepewny, spóźniony. Błąd klubu i zawodnika że w czerwcu 2025 sie nie pożegnaliśmy