Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.11.2025, 01:34
Mecze kompletnie bez emocji, bo wyniki są bez znaczenia. W barażach zagramy i było to wiadome zaraz po losowaniu. Wszystkie ekipy w barażach są w zasięgu. Jakieś rozkminy o wyjazdach, to kompletnie absurd, bo już raz mieliśmy grać z Rosją(i wiadomo co się wydarzyło), a potem awansowaliśmy na wyjeździe z Walią. Ten dwumecz to przygotowania do tego co czeka nas wiosną i tylko tyle. Na dzisiaj to spekulacja, bo nie wiadomo w jakiej formie będą nasi czołowi piłkarze. Pewnie i tak awansujemy, nawet jak trafimy na tych Włochów, którzy ostatnio mają problemy z awansami na duże imprezy, bo są w poważnym kryzysie kadrowym, a wylosować i tak można znacznie lepiej. Jak nie awansujemy to Wujo pewnie wskoczy na trenera Iszej reprezentacji , bo to że Urban zostanie zwolniony to więcej, jak pewne.
Odpowiedz cytując