Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8850
Stary 12.11.2025, 20:38
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Czy Prezesek skomentował już sytuacje z gniazdowym?
Przecież zawsze rwie się do odpowiedzi w "ważnych " tematach
Ty jesteś normalny, czy z nienawiści do Królewskiego totalnie Ci odwaliło?

Co ma prezes jakiegokolwiek klubu do patologii uzurpującej sobie tytuł "najwierniejszych"? Ostatnio jak sprawdzałem to odpowiednimi uprawnieniami i narzędziami dysponuje prokuratura i policja. Jeśli ktoś ma się zająć ekscesami tzw. kumatych to oni.

Na co bardzo liczę. Jak widać dawno nie było masowych aresztowań, procesów i wzajemnego podpierdalania żeby tylko skrócić wyrok. Pora chyba na kolejną "wymianę pokoleniową".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.11.2025 o godz. 20:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując