stary dziad napisał(a):

Czy Prezesek skomentował już sytuacje z gniazdowym?
Przecież zawsze rwie się do odpowiedzi w "ważnych " tematach
|
Ty jesteś normalny, czy z nienawiści do Królewskiego totalnie Ci odwaliło?
Co ma prezes jakiegokolwiek klubu do patologii uzurpującej sobie tytuł "najwierniejszych"? Ostatnio jak sprawdzałem to odpowiednimi uprawnieniami i narzędziami dysponuje prokuratura i policja. Jeśli ktoś ma się zająć ekscesami tzw. kumatych to oni.
Na co bardzo liczę. Jak widać dawno nie było masowych aresztowań, procesów i wzajemnego podpierdalania żeby tylko skrócić wyrok. Pora chyba na kolejną "wymianę pokoleniową".