Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

są jak widać, zresztą jak kilka razy w pośpiechu tytuł tematu meczowego zrobiłem skrócony , to ktoś go wyedytował, więc jednak
|
Aha, to wrecz niesamowite, ze niektorzy banow nie podostawali za to jak sie zwracaja do innych uzytkownikow. Ja tu pol gremium mam w ignorowanych bo sie tych klotni nie da czytac wiec sam sobie forum wycyscilem myslac, ze moderatorow nie ma.
