Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8849
Stary 12.11.2025, 20:02
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
są jak widać, zresztą jak kilka razy w pośpiechu tytuł tematu meczowego zrobiłem skrócony , to ktoś go wyedytował, więc jednak
Aha, to wrecz niesamowite, ze niektorzy banow nie podostawali za to jak sie zwracaja do innych uzytkownikow. Ja tu pol gremium mam w ignorowanych bo sie tych klotni nie da czytac wiec sam sobie forum wycyscilem myslac, ze moderatorow nie ma.
Odpowiedz cytując