Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8842
Stary 12.11.2025, 16:34
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Generalnie powinienem napisać klasycznie - nie mój cyrk, nie moje małpy - ale, fakt faktem, mam lekkie deja vu odnośnie tego, że "kumaci" decydują o czymś, co ma miejsce na stadionie, a reszta ma siedzieć cicho i się nie wpier*alać.
Pewnie to jest jeden z powodów, dla których Kwiecień nie wchodzi do Wisły.
Po co sobie zawracać głowę stosunkami z kumatymi?

A może się mylę i nie da się od tego uciec?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując