Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30235
Stary 11.11.2025, 16:07
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Uryga chyba czuje pismo nosem i wie, co może się wydarzyć w lecie przyszłego roku

W sumie mógłby u nas zacząć z najmłodszymi grupami i powolutku piąć się w górę. Kto wie, może jest lepszym materiałem na trenera niż Sobolewski.
Jopowi się udało, Stolarczykowi też, Sobolewski za szybko wskoczył w buty pierwszego trenera. Nie widzę powodów żeby Uryga nie mógł spróbować.

Nie jest głupi, wie że długo już nie pogra.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując