Patryko napisał(a):

Uryga chyba czuje pismo nosem i wie, co może się wydarzyć w lecie przyszłego roku 
W sumie mógłby u nas zacząć z najmłodszymi grupami i powolutku piąć się w górę. Kto wie, może jest lepszym materiałem na trenera niż Sobolewski.
|
Jopowi się udało, Stolarczykowi też, Sobolewski za szybko wskoczył w buty pierwszego trenera. Nie widzę powodów żeby Uryga nie mógł spróbować.
Nie jest głupi, wie że długo już nie pogra.