Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 11.11.2025, 12:12
Panowie, to są jakieś totalne bzdury.

Wisła zrobiła na początek sezonu formę "olimpijską". I owszem biliśmy wtedy wszelkie rekordy. Ale po takim piku przychodzi proporcjonalny dół. Resztę rundy jedziemy od przerwy do przerwy reprezentacyjnej będąc mniej lub bardziej pod formą CAŁY CZAS. Dlatego wyglądamy tak jak wyglądamy. Ciężko też powiedzieć, żeby to nam się ostatecznie nie opłaciło. W następnej rundzie większy sens jednak będzie miało przygotowanie się na maraton, z niższą niż na początku obecnej rundy ale możliwą do utrzymania dłużej, równą solidną formą. To są niuanse makrocyklów treningowych, a nie jakieś spiskowe kocopoły, z większym ryzykiem niż zyskiem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując