azor napisał(a):

Nie ma to jak pieprznąć głupotę, a potem wycofywać się żartem
|
Dobra dobra chłopaki trzeba było od razu żądać dowodów
Gość zauważył to co wszyscy obiektywni i ma rację. Zagraliśmy tak jakbyśmy nie chcieli wygrać. Tak w ataku jak w obronie. Czy to buki kazały czy inny "organizator" nie ma najmniejszego znaczenia. Fakt że reszta wyników w kolejce też jest delikatnie mówiąc zaskakująca, a dziennikarze sprawiają wrażenie totalnie wyluzowanych tylko potwierdza przypuszczenia, że przypadku nie było.
Można zamykać oczka i pitolić o spiskach, ale jak jest każdy widzi.
I nie ma nad czym dyskutować. Kolejki cudów były są i będą.