Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 10.11.2025, 18:53
azor napisał(a):Wyświetl post
Nie ma to jak pieprznąć głupotę, a potem wycofywać się żartem
Dobra dobra chłopaki trzeba było od razu żądać dowodów

Gość zauważył to co wszyscy obiektywni i ma rację. Zagraliśmy tak jakbyśmy nie chcieli wygrać. Tak w ataku jak w obronie. Czy to buki kazały czy inny "organizator" nie ma najmniejszego znaczenia. Fakt że reszta wyników w kolejce też jest delikatnie mówiąc zaskakująca, a dziennikarze sprawiają wrażenie totalnie wyluzowanych tylko potwierdza przypuszczenia, że przypadku nie było.

Można zamykać oczka i pitolić o spiskach, ale jak jest każdy widzi.


I nie ma nad czym dyskutować. Kolejki cudów były są i będą.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 10.11.2025 o godz. 19:12.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując