Patryko napisał(a):

Właśnie odwinąłem sobie skrót Śląska z Polonią Bytom.
Trzecia bramka dla Polonii to jakiś kabaret. Szota stoi i gapi się na piłkę, którą jego bramkarz próbuje w tragikomiczny sposób wybić i nie robi absolutnie NIC. Dawno czegoś takiego nie widziałem.
|
Jakbyś Wisłę z ostatnich czterech sezonów oglądał. Jeden się gapi, drugi kiksuje, trzeci kryje przestrzeń między dwoma zawodnikami rywala...