Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#729
Stary 10.11.2025, 18:35
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Właśnie odwinąłem sobie skrót Śląska z Polonią Bytom.

Trzecia bramka dla Polonii to jakiś kabaret. Szota stoi i gapi się na piłkę, którą jego bramkarz próbuje w tragikomiczny sposób wybić i nie robi absolutnie NIC. Dawno czegoś takiego nie widziałem.
Jakbyś Wisłę z ostatnich czterech sezonów oglądał. Jeden się gapi, drugi kiksuje, trzeci kryje przestrzeń między dwoma zawodnikami rywala...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując