Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#728
Stary 10.11.2025, 17:19
Właśnie odwinąłem sobie skrót Śląska z Polonią Bytom.

Trzecia bramka dla Polonii to jakiś kabaret. Szota stoi i gapi się na piłkę, którą jego bramkarz próbuje w tragikomiczny sposób wybić i nie robi absolutnie NIC. Dawno czegoś takiego nie widziałem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując