Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 10.11.2025, 13:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czyli bukmacherzy promują teraz Pogoń Grodzisk Mazowiecki?
Dlaczego? Śląsk i Wisła byli faworytami meczów. Pewno po wynikach Pogoni i Bytomia można wnioskować, że 2 liga to poziom wyższy od eklapy. Beniaminkowie, nie licząc tragicznej Wieczystej sa wyzej w tabeli jak wszyscy spadkowicze
Odpowiedz cytując