FraMat napisał(a):

|
Czyli bukmacherzy promują teraz Pogoń Grodzisk Mazowiecki?
|
Dlaczego? Śląsk i Wisła byli faworytami meczów. Pewno po wynikach Pogoni i Bytomia można wnioskować, że 2 liga to poziom wyższy od eklapy. Beniaminkowie, nie licząc tragicznej Wieczystej sa wyzej w tabeli jak wszyscy spadkowicze
