Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 10.11.2025, 00:09
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem takie podejście wielu kibiców do Dudy. Tęsknimy za młodymi Polakami, z których klub w końcu coś zbuduje – sportowo i finansowo. Tylko że to często zaciemnia osąd. Czasem bardziej wierzymy w potencjał niż w to, co faktycznie widać na boisku. Dla mnie Duda to zdecydowanie najsłabsze ogniwo. Nie jest fanem również Kuziemki, ale on przynajmniej broni się liczbami, więc nie będę pyskował.
Czasami irracjonalność sprawia że za zbawcę uchodzi Olejarka albo Sukiennicki, wtedy człowiek zastanawia się czy to nie jakaś zbiorowa histeria albo zatrucie smogiem. Duda przynajmniej ma jakieś atuty w naszym stylu gry - dużo i z sensem biega, pressuje, zastawia piłkę, łapie faule, czasem dobrze rozegra. Ma też bardzo poważne ograniczenia, chociażby wykończenie które jest chyba najgorsze w zespole. Sumarycznie jednak - miał bardzo dobrą rundę, najlepszą w karierze i naprawdę dołożył sporo do wyników.

Tym niemniej - jeśli jest zmęczony i pod formą to nie powinien wychodzić w pierwszym składzie. Trzeba uczciwie powiedzieć że sporo w tej rundzie wybiegał (podobnie jak Kuziemka).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.11.2025 o godz. 00:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując