Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 09.11.2025, 13:34
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie do końca się z tym jednak zgodzę. Na skrzydłach wygląda to słabo — dlatego Ertlthaler musi grać tam, gdzie gra, a Kuziemka ma pewne miejsce w składzie, niezależnie od dyspozycji. Zresztą nawet nie wiem, czy to u niego kryzys formy, czy po prostu blaknie, gdy na boisku jest mniej miejsca, bo to nie jego pierwsza bezproduktywność w sezonie, jak zauważasz. O Duarte nie warto wspominać. Po raz kolejny przebłysk, a potem piach. Jeśli w nastepnej rundzie schemat będzie wyglądał tak samo, nie ma sensu go tu trzymać.

Zagadką w tej układance pozostaje Bozić. Czy okazał się słabszy, niż zakładano? A może nie jest jeszcze w pełni formy? A może problemem jest to, że gdyby stanął na wysokości zadania, Duda musiałby na stałe usiąść na ławce, a Jop — lub sam klub — tego nie chce? Ogólnie Duda jest zbywalnym elementem.
Kuziemka, Duarte, Bozić, Erthaler, Baniowski. Tylko Erthaler jest poza konkurencją, reszta to porównywalny poziom tyle, że nie dostają równych szans.

Jak można cokolwiek oceniać w przypadku Bozica skoro nie gra. Całkiem możliwe że uparte trzymanie się żelaznej 11 to właśnie efekt pchania "młodych" na siłę. Krzyżanowski i Kutwa już usiedli. Gdyby jeszcze Bozić i Omic nabrali rytmu i pewności to usiadłby także Duda i Kuziemka. I nie byłoby problemu gdyby to nie było na amen.

Duarte wczoraj już zagrał aktywniej, już bardziej się starał. Ktoś tu pisał że na zawodników trzeba wywierać presję rezerwowych. A u nas jeden z drugim ch... gra w trzecim kolejnym meczu i dalej wychodzi w pierwszym składzie, bo Jop lubi dawać szansę. Paranoja. Zamiast robić zmiany dla samej rotacji w składzie to u nas zmiana jest tylko za karę. W takiej sytuacji nie sprowadzimy porządnego zmiennika dla Rodado bo jest jasne, że przy Jopie przesiedzi pół roku na ławie. No i prędzej czy później zaczną się kwasy w zespole.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 09.11.2025 o godz. 13:39.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując