|
Zabrakło rotacji. Zjazd formy Kuziemki i Dudy widoczny od kilku meczów. Nie powinni się w ogóle dzisiaj podnosić z ławki. A minimum to była wymiana ich w przerwie. Podobnie Lelieveld, góra 45 minut na boisku.
Generalnie wyglądali na zmęczonych, stąd brak dokładności, szybkich zagrań itd. Skrzydła praktycznie nie pracowały, podobnie jak pressing.
Każda porażka może mieć charakter ozdrowieńczy pod warunkiem, że się wyciągnie wnioski, z których wyniknie co i jak naprawić. No i tu niestety optymistą nie jestem. Doświadczenie uczy, będzie jak zawsze tj. jest dobrze i "konsekwentnie" robimy dalej swoje.
|