Temat
:
16 kolejka, Wisła Kraków - Polonia Warszawa, 8 listopada, 14:30
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline
#
21
08.11.2025, 16:32
Rodado przez cały mecz ani raz dobrze piłki nie przyjął, zjebał tym kilka bramkowych sytuacji jeden ze słabszych na boisku.
Wyszliśmy dziś zbyt pewni siebie przez co jacyś tacy rozlaźli, a Polonia grała z zębem i zasłużenie wygrała.
Hej Nasz TS !!
Drozd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Drozd
Znajdź inne posty napisane przez Drozd