Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#689
Stary 07.11.2025, 22:26
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Co ty myślisz że Królewski uwiera tylko płaczków tutaj na forum? Możliwości jest wiele. Choćby robienie sieczki w głowie zawodnikom wykorzystując menagos. Posłuchaj sobie niektórych komentatorów podczas meczów Wisły.

A jakie to ma konsekwencje? Choćby słynny karny w Sosnowcu. Kosztował nas 2 pkt i baraże.

Więc nie udawaj idioty...
Omg...w kontekście tego co wypisujesz, to ja rzeczywiście tylko idiotę udaje.
Odpowiedz cytując