Drozd napisał(a):

Co ty myślisz że Królewski uwiera tylko płaczków tutaj na forum? Możliwości jest wiele. Choćby robienie sieczki w głowie zawodnikom wykorzystując menagos. Posłuchaj sobie niektórych komentatorów podczas meczów Wisły.
A jakie to ma konsekwencje? Choćby słynny karny w Sosnowcu. Kosztował nas 2 pkt i baraże.
Więc nie udawaj idioty...
|
Omg...w kontekście tego co wypisujesz, to ja rzeczywiście tylko idiotę udaje.