Drozd napisał(a):

Środowisko od trzech lat płacze biadoli i sabotuje rozwój klubu na wszystkie możliwe sposoby. Na jego nieszczęście był zdobyty PP, była kasa z pucharów, a teraz będzie awans do ekstraklasy na 120 lecie klubu. A marzenia o bankructwie pod wodzą Jarka rozmyją się jak rysunek na wodzie.
|
Już pomijając wszystko - w jaki sposób "środowisko" sabotuje klub? Wpisami no-name`ów w necie? Poważnie pytam.