sandomingo napisał(a):

Tutaj nie trzeba wznosić się na poziomy hartmanowskie
Wystarczy nie zaprzeczać informacjom podawanym w sprawozdaniach finansowych.
Ale podobnie jak i pepe72 tudzież inny Drozd: uciekasz Panie Salcesonie od odpowiedzi, bo musiałbyś przyznać niewygodny dla siebie fakt.
|
Zauwazam, ze trza byc faktycznie poziomem bliskim hartmana, aby wcisnac komus, kto tak nie sadzie, fakt, ze finanse Wisly sa w dobrym stanie........Cytujac klasyka; "Wklada mnie Pan w usta fakty, ktore mialy miejsce...lub nie mialy."