Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 07.11.2025, 15:13
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Tutaj nie trzeba wznosić się na poziomy hartmanowskie
Wystarczy nie zaprzeczać informacjom podawanym w sprawozdaniach finansowych.

Ale podobnie jak i pepe72 tudzież inny Drozd: uciekasz Panie Salcesonie od odpowiedzi, bo musiałbyś przyznać niewygodny dla siebie fakt.
Zauwazam, ze trza byc faktycznie poziomem bliskim hartmana, aby wcisnac komus, kto tak nie sadzie, fakt, ze finanse Wisly sa w dobrym stanie........Cytujac klasyka; "Wklada mnie Pan w usta fakty, ktore mialy miejsce...lub nie mialy."
Odpowiedz cytując