sandomingo napisał(a):

Smacznego!
Aczkolwiek myślałem, że stać Pana, Panie Salcesonie na bardziej racjonalne myślenie...
|
Alez Panie Kielbaso Lisicka, daleko mnie prostemu czlowiekowi do myslenia a'la profesorzy hartmany (umyslnie z malej litery) czy inne yntelektualysty z UJ-ota.