Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#664
Stary 07.11.2025, 12:02
Jeśli na forum dominują dyskusje otępiałych fanatyków stron konfliktu polsko-hiszpańskiego lub Królewskiego-Anty-Królewskiego, to przynajmniej oznacza, że sportowo dzieje się bardzo dobrze i nie ma się do czego przy*ebać.


Jest w tej kolejce kilka ciekawych spotkań:
dzisiaj:
- Ruch - Miedź - czy Ruch zatrzyma coraz lepiej wyglądającą drużynę z Legnicy?
jutro, poza naszym meczem:
- Wieczysta - Stal Rzeszów - pozbawiona trenera drużyna z Chałupnika przełamie passę pięciu spotkań bez zwycięstwa, czy kryzys się pogłębi?
niedziela:
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom - któraś z drużyn goniącego nas peletonu straci punkty
Odpowiedz cytując