Jagul napisał(a):

Wiarygodność Zaskrońca jest zerowa, więc nie należy traktować jego słów poważnie.
Co do parodystów typu pepe72 cze Drozd to szkoda klawiatury, bo tu i tak nic nie dociera.
|
Fakt.
Jeżeli ktoś cały czas pisze o poprawiającej się sytuacji finansowej Wisły to dyskusja nie ma sensu.
Można się różnić co do oceny różnych aspektów sportowych, organizacyjnych ale w Wiśle to jedno jest niestety bezdyskusyjne. Rosnące zadłużenie.