Jeśli ma być inwestor w stylu Mady, to chyba lepiej rzeczywiście poczekać na kogoś "konkretniejszego"
W przypadku poszukiwania inwestora cała nadzieja w Moorze, który zakładam przytuli całkiem niezłą prowizję w przypadku wykupu klubu za swój pakiet akcji, który dostał za darmo.