Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#651
Stary 06.11.2025, 16:02
Jeśli ma być inwestor w stylu Mady, to chyba lepiej rzeczywiście poczekać na kogoś "konkretniejszego"

W przypadku poszukiwania inwestora cała nadzieja w Moorze, który zakładam przytuli całkiem niezłą prowizję w przypadku wykupu klubu za swój pakiet akcji, który dostał za darmo.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując