wolfy napisał(a):

Wam się serio wydaje że kolejni trenerzy i właściciel kazali obrońcom podawać między sobą?
|
Odpowiem ten sposób:
Może nie kazali, ba, jestem pewien, że nie kazał tego właściciel.
Jednak jeszcze w ubiegłym sezonie, wczesny Jop tłumaczył się realizowaniem założeń (przysłowiowe tabelki excela).
A te założenia wyraźnie wskazywały, że ostatecznie wygrywa ta drużyna, która dłużej utrzymuje się przy piłce.
Czaisz jaki absurd?
Tak więc, albo coś zmieniło się w założeniach (tabelki excela), albo właściciel zgodził się na trochę inną niż informatyczna wizję futbolu.