Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#610
Stary 05.11.2025, 10:26
@FraMat Graliśmy piłkę między obrońcami bo jedyne opcje zagrania to była laga do przodu (i strata) albo wyprowadzenie przez bocznego obrońcę. Nikt się na to nie nabierał. Teraz Grujcić, Lielevel i Giger potrafią podać idealnie przez pół boiska, to i nie musimy czekać na wyrwę w obronie.

Poza tym brak Dudy na środku przy wyprowadzaniu piłki (zamiast niego robią to teraz zwykle Carbo albo Igbekeme) to kolejny plus.

Wam się serio wydaje że kolejni trenerzy i właściciel kazali obrońcom podawać między sobą?


Żeby grać tak jak teraz trzeba mieć odpowiednio zaawansowanych technicznie piłkarzy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując