@FraMat Graliśmy piłkę między obrońcami bo jedyne opcje zagrania to była laga do przodu (i strata) albo wyprowadzenie przez bocznego obrońcę. Nikt się na to nie nabierał. Teraz Grujcić, Lielevel i Giger potrafią podać idealnie przez pół boiska, to i nie musimy czekać na wyrwę w obronie.
Poza tym brak Dudy na środku przy wyprowadzaniu piłki (zamiast niego robią to teraz zwykle Carbo albo Igbekeme) to kolejny plus.
Wam się serio wydaje że kolejni trenerzy i właściciel kazali obrońcom podawać między sobą?
Żeby grać tak jak teraz trzeba mieć odpowiednio zaawansowanych technicznie piłkarzy.