Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5995
Stary 05.11.2025, 09:11
krysztal napisał(a):Wyświetl post
A czy przed chwilą nie przerabialiśmy tego z Omranim Bregu czy Sapałą? No można się pośmiać z Lettieriego tylko nie tak dawno kopnął nas w dupę analityko-trener który nie był w stanie wygrać dwóch meczów pod rząd w lidze.
Piłka nożna nie znosi próżni. To juz prehistoria. Wystarczy powiedzieć że gdy Omrani byl naszym pilkarzem to Slask to walczył o mistrzostwo Polski.

Kwiecien jesli nie porzuci projektu Wieczysta w cholere to na 100% awansuje do esa w przeciagu 1-5 lat.

Niemniej teraz można sie pośmiać. Pilka to rozrywka
Odpowiedz cytując