krysztal napisał(a):

|
A czy przed chwilą nie przerabialiśmy tego z Omranim Bregu czy Sapałą? No można się pośmiać z Lettieriego tylko nie tak dawno kopnął nas w dupę analityko-trener który nie był w stanie wygrać dwóch meczów pod rząd w lidze.
|
Piłka nożna nie znosi próżni. To juz prehistoria. Wystarczy powiedzieć że gdy Omrani byl naszym pilkarzem to Slask to walczył o mistrzostwo Polski.
Kwiecien jesli nie porzuci projektu Wieczysta w cholere to na 100% awansuje do esa w przeciagu 1-5 lat.
Niemniej teraz można sie pośmiać. Pilka to rozrywka