Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#603
Stary 04.11.2025, 23:06
Patryko napisał(a):Wyświetl post
O to to Tylko bez ludzi typu Kapka, Peszko etc.
I to jest największy minus Królewskiego . Jest spoza bagienka i nie da się nim manipulować. Już się nie da, bo przez czas do spadku naiwniak Królewski klepał wszystko co proponowali "bardziej obeznani i doświadczeni", ale kiedy nagle chcieli zrobić z niego głównego winowajcę problemów wreszcie go oświeciło.

Robienie zarzutu z faktu corocznych strat w budżecie, przy jednoczesnym żądaniu awansu to szczyt hipokryzji, dodając do tego rozbudowanie struktur klubu o rezerwy, porządną akademie w której wszystkie roczniki grają na poziomie najwyższym możliwym i innych drużyn reprezentujących Wisłę. Czepianie się Królewskiego to zwykła bezczelność. Błędy które popełniał wynikały czasem z naiwności czasem z braku doświadczenia, ale nigdy z indywidualnych interesów. Pretensje że brakującą kasę co rok pożycza z własnych zaskórników, a nie daje są tak debilne że trudno to komentować.

A teraz kiedy po trzech latach wszystko zaczyna się zazębiać, Stadko defetystów połyka własny język i próbuje relatywizować przez trzy lata wylewaną wściekliznę. Żenada.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując