Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5993
Stary 04.11.2025, 21:50
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
NA MOJE WISŁA KRAKÓW MA SZCZĘŚCIE, ŻE NIE MA MILIONÓW WIECZYSTEJ - Przemysław Langier
https://youtu.be/jNsWRF_C7iQ?si=fql_XlYe14GU4D9J
Jop by po barazach dostal kopa (o ile by w ogole do nich dotrwal) i teraz zamiast byc na peirwszym miejscu trenowalby nas jakis Lettieri albo wlasnie szukalibysmy nastepcy Lettieriego.

W skladzie bylaby cala plejada "gwiazd" po 30tce poleconych przez Kapke a taki Kuziemka albo by byl odpalony albo na wypozyczeniu gdzies w 2 lidze bo trzeba zrobic miejsce dla Villara.

Ale przynajmniej nie byloby nudno.
Odpowiedz cytując