pepe72 napisał(a):

Jop by po barazach dostal kopa (o ile by w ogole do nich dotrwal) i teraz zamiast byc na peirwszym miejscu trenowalby nas jakis Lettieri

albo wlasnie szukalibysmy nastepcy Lettieriego.
W skladzie bylaby cala plejada "gwiazd" po 30tce poleconych przez Kapke a taki Kuziemka albo by byl odpalony albo na wypozyczeniu gdzies w 2 lidze bo trzeba zrobic miejsce dla Villara.
Ale przynajmniej nie byloby nudno.
