Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 03.11.2025, 21:22
Dziwi mnie podnieta nad Grujcicem... Owszem czasem fajnie poda, ale ma kiksy w obronie, których o dziwo nikt nie dostrzega, a i często jest objeżdżany na raz (ze Stalą chyba dwa razy Biedrzycki naprawiał po nim błędy).

Szkoda perspektywicznego Kutwy, który wypadł ze składu po pierwszym błędzie w Legnicy.

Odpowiedz cytując