|
Dziwi mnie podnieta nad Grujcicem... Owszem czasem fajnie poda, ale ma kiksy w obronie, których o dziwo nikt nie dostrzega, a i często jest objeżdżany na raz (ze Stalą chyba dwa razy Biedrzycki naprawiał po nim błędy).
Szkoda perspektywicznego Kutwy, który wypadł ze składu po pierwszym błędzie w Legnicy.
|