FraMat napisał(a):

Oglądam ŁKS - Śląsk.
Chyba rozumiem dlaczego z obydwoma zespołami było po 5:0
Nie rozumiem dlaczego Śląsk jest tak wysoko.
|
Bo w tej lidze różnice między 2 a 13 sa marginalne.
Choc moglo byc jeszcze lepiej to z kazda kolejka dokładamy punkcik.
Z 9 na 10 nad miejscem 2.
Z 10 na 11 nad miejscem 3.
Z 10 na 13 nad miejscem 4
Drozd napisał(a):

Gdyby jeszcze Pogoń nie wygrała to byłaby bajka . W każdym razie budujemy przewagę...
|
Oba zespoły graja ze soba w 17 i 34 kolejce, wiec mozna śmiało stwierdzić że nad druzyna nr 3 na przewadze 11 pkt nie poprzestaniemy jeszcze tej jesieni