Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#544
Stary 03.11.2025, 20:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Oglądam ŁKS - Śląsk.
Chyba rozumiem dlaczego z obydwoma zespołami było po 5:0

Nie rozumiem dlaczego Śląsk jest tak wysoko.
Bo w tej lidze różnice między 2 a 13 sa marginalne.

Choc moglo byc jeszcze lepiej to z kazda kolejka dokładamy punkcik.

Z 9 na 10 nad miejscem 2.
Z 10 na 11 nad miejscem 3.
Z 10 na 13 nad miejscem 4

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Gdyby jeszcze Pogoń nie wygrała to byłaby bajka . W każdym razie budujemy przewagę...
Oba zespoły graja ze soba w 17 i 34 kolejce, wiec mozna śmiało stwierdzić że nad druzyna nr 3 na przewadze 11 pkt nie poprzestaniemy jeszcze tej jesieni
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.11.2025 o godz. 21:01.
Odpowiedz cytując