Tak, wpaadl hajs.
Przyglupy udowadniaja, ze krolewski cokolwiek splacaa. I podaja za przyklad Mandziare. Tak jakby jego splata byla zaplanowana, uwzgledniona w budzecie.
A ile bylo krzyku jarusia, ze UEFA te pieniadze zablokowala

Tutaj nie bylo zadnego planu splaty, kasa miala byc przepalana na biezaco, a nie uzyta do splaty dlugow (starszych czy mlodszych).
I do tego sie odnosilem. Ze ta kasa byla nagroda za wynik nie podlega jakiejkolwiek dyskusji i za to dla druzyny wielkie brawa, tak samo jak teraz za pozycje w tabeli
Malo tego, liczze na powtorke z rozrywki i ponownie wygrana Pucharu. W przeciwienstwie do wiekszosci z Was bede na wiekszosciach meczow Wisly w pucharach, tak jak jestem na wiekszosci meczzow ligowych (takze na wyjazdach).