skarabeus napisał(a):

Ogolnie mialem z przyglupami nie dyskutowac, ale zrobie jednak wyjatek.
"Przeciez wlasnie splacila Mandziare".
No wlasnie nie. UEFA splacila. Klub zadnego przelewu nie zrobil, z nikim na nic nie byl umowiony zeby mowic o regularnych splatach. Po prostu wpadl hajs z nagrod z rozgrywek, UEFA go zablokowala i przelala na konto Mandziary na podstawie wyrokow w Szwajcarii bodajze.
Koniec historii, koniec romantyzmu o splacie dlugow przez klub.
|
Wziął byś się nie ośmieszał

. Wpwadł hajs?

To czyje długi UEFA spłaciła hajsem Wisły? Bo rozumiesz, że ten hajs wpadł Wiśle nie za frajer tylko za wyniki i gdyby nie dług z przed 20 lat to byłby Wisły, a nie UEFY.
Strasznie was dupa boli że działania Królewskiego zaczynają przynosić efekty. Szczerze współczuję
