Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 03.11.2025, 19:44
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ogolnie mialem z przyglupami nie dyskutowac, ale zrobie jednak wyjatek.

"Przeciez wlasnie splacila Mandziare".
No wlasnie nie. UEFA splacila. Klub zadnego przelewu nie zrobil, z nikim na nic nie byl umowiony zeby mowic o regularnych splatach. Po prostu wpadl hajs z nagrod z rozgrywek, UEFA go zablokowala i przelala na konto Mandziary na podstawie wyrokow w Szwajcarii bodajze.

Koniec historii, koniec romantyzmu o splacie dlugow przez klub.
Wziął byś się nie ośmieszał . Wpwadł hajs? To czyje długi UEFA spłaciła hajsem Wisły? Bo rozumiesz, że ten hajs wpadł Wiśle nie za frajer tylko za wyniki i gdyby nie dług z przed 20 lat to byłby Wisły, a nie UEFY.


Strasznie was dupa boli że działania Królewskiego zaczynają przynosić efekty. Szczerze współczuję
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując