wolfy napisał(a):

|
Oczywiście że będzie priorytetem. Tylko idiota nie bierze pod uwagę kartek, kontuzji i spadków formy (zwłaszcza u bardzo młodego bramkarza).
|
Ja jednak uważam, że priorytetem powinno być ściągnięcie graczy do formacji ofensywnej - lewego skrzydłowego zwłaszcza.
Wisła to biedny klub i nie da się wydać dużych kwot na kilka pozycji. Jeśli mówimy o umiarkowanie tanim bramkarzu do rywalizacji z Letkiewiczem (cały czas dodaję- zakładając aktualny poziom Letkiewicza, bo jak zacznie brodować to inna dyskusja) to jasne, ale dużą kwotę trzeba będzie przeznaczyć jednak na inne pozycje.
Bo dobrzy skrzydłowi/środkowi pomocnicy/napastnicy są po prostu drodzy, a grajków na sztuki nie ma co sprowadzać.