Cytat:
|
Jop wykonał pracę, ale bez Grujcicia, Erthalera, Lielevelda, Gigera, Igbekeme nie byłoby takich wyników. Wszedłby Sukiennicki zamiast Igbekeme i żadnej serii by nie było...
|
Sorki za post pod postem ale zjeby nie przeczytają tego dłuższego wyżej.
Jop w tamtym sezonie zrobił bez tych transferów średnią 2,07, bilans 17-5-5. Jest to średnia na 70 pkt w lidze.
Jop w tym sezonie jedynie z Julisem i Lelieveldem w pierwszych 5 kolejkach miał średnią 3.0
Jop już kilka lat temu miał średnią 3.0 jak przejął klub po Sobolu
Także wymienianie tu teraz Grujciciów czy może jeszcze o Omiciu napisz i Nikaju xd Mówienie o transferach itd to jest bełkot.
Jesteście tak zakłamani, że aż wstyd.