wolfy napisał(a):

|
Bo Cupiał przejął biedujący klub w Ekstraklasie i zrobił z niego hegemona.
|
Dokładnie. A żeby zrobić z niego hegemona musiał / i chciał od razu ściągnąć najlepszych.
Kwiecień nie musiał od razu budować drużyny na Mistrza Polski.
Obydwaj jednak mają nierozsądny sposób zarządzania klubem - słuchanie dziwnych doradców/szastanie pieniędzmi na potrzeby szybkiego sukcesu/wymiana trenerów jak rękawiczki.
Żeby porównanie faktycznie spełniało warunek obraźliwości dołączyć to tej dwójki należałoby Wojciechowskiego.