Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#519
Stary 03.11.2025, 17:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo Cupiał przejął biedujący klub w Ekstraklasie i zrobił z niego hegemona.
Dokładnie. A żeby zrobić z niego hegemona musiał / i chciał od razu ściągnąć najlepszych.
Kwiecień nie musiał od razu budować drużyny na Mistrza Polski.

Obydwaj jednak mają nierozsądny sposób zarządzania klubem - słuchanie dziwnych doradców/szastanie pieniędzmi na potrzeby szybkiego sukcesu/wymiana trenerów jak rękawiczki.

Żeby porównanie faktycznie spełniało warunek obraźliwości dołączyć to tej dwójki należałoby Wojciechowskiego.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując