pepe72 napisał(a):

Jak ci się łączy spłata milionowych długów z pucharów łączy z "Wisła nic nie spłaca"?
Przecież właśnie spłaciła Mandziarę!
|
Kolega zrobił skrót myślowy i doskonale o tym wiesz.
Jak spłacasz bańkę, a robisz nowe zobowiązanie na 5 to oczywiście coś spłaciłeś tylko ogólnie finansowo jesteś w d bardziej niż byłeś.. tak jak Wisła.