Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#510
Stary 03.11.2025, 17:06
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
To nie zaden trup. To sprawa, o ktorej krolewski doskonale wiedzial, pisal w tej sprawie pisma, a przynajmniej podpisywal, probujac odwlec egzekucje dlugu i doskonale wiedzial, ze zostana te zobowiazania potrace z "nagrod" z pucharow.

Wisla niczego nie splaca. Kazdego roku dlug rosnie o 10 mln zlotych (plus minus nie wchodzac w detale), wiec nie wiem skad idea "regularnej splaty dlugow".
Jak ci się łączy spłata milionowych długów z pucharów łączy z "Wisła nic nie spłaca"?
Przecież właśnie spłaciła Mandziarę!
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując