Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#496
Stary 03.11.2025, 13:42
No tak my zawsze jesteśmy lepsi....
Tu trzeba też uczciwie powiedzieć,że my nie płacimy nie dlatego,że nie chcemy tylko dlatego,że nie mamy...
Ostatnio edytowane przez krysztal : 03.11.2025 o godz. 13:45.
Odpowiedz cytując