Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#494
Stary 03.11.2025, 13:14
Grzadek napisał(a):Wyświetl post
Dołączę się do chóru - WK tak bardzo kocha WK, że zainwestował w osiedlowy klub i tam przepala pieniądze budując konkurencję dla Wisełki. Klub bez infrastruktury, kibiców, bez historii. No kibic Wisły po byku.

Ale patrząc na tą gorącą głowę, może lepiej że go tu nie ma ze swoimi milionami, jeśli mielibyśmy znowu wejść na karuzelę trenerską i ściągać same "gwiazdy". Już raz weszliśmy all in i zbudowaliśmy skład na LM, a jak się nie udało to wszystko siadło, nie chciałbym drugi raz przez to przechodzić. Wolę metodyczną budowę silnej drużyny i regularną spłatę długów aż wyjedziemy na prostą, dokładnie tak jak to robi Jaro.
.. regularna spłata długów przez JK, hahaha, co Ty Kolego piszesz za bajki?!
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 03.11.2025 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując