Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 02.11.2025, 21:56
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś nie widzi kompletnej przemiany tej drużyny, spowodowanej wymianą 3/4 składu defensywy, to jest chyba ślepy.

W końcu nie zawalamy meczów przez katastrofalne błędy indywidualne obrońców, cała linia defensywy jest w tym aspekcie bardziej niż solidna.

W końcu mamy na ŚO gościa, który posyła piękne piłki do przodu, nie robiąc przy tym bezsensownych kółeczek z podaniem do boku.

Tak jak Lelieveld jest na poziomie porównywalnym do Mikulca, tak na PO jest przepaść w jakości na korzyść Gigera.

Biedrzycki też wygląda zupełnie inaczej, kiedy ma obok siebie ludzi, na których może polegać.
Wystarczy przypomnieć ile meczy zawalił nam Jaroch. Giger to jest zupełnie inny poziom.
Grujcicia i Urygę szkoda nawet porównywać.

Wygraliśmy 0:1 na wyjeździe i nie było paniki. Ja tam widzę różnicę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując