Brawo drużyna. Zwycięstwo na bardzo trudnym terenie. Wynik bramkowo pewnie mógłby być lepszy, ale obrona dzisiaj na wysokim poziomie, więc 1 gol wystarczył.
Markus napisał(a):

|
Zastanawia mnie czemu wszedł najpierw Duarte, a nie Bozić, co było jedyną nietrafioną decyzją trenera Jopa w tym meczu.
|
Przypuszczam, że Bozić musi jeszcze kiepsko wyglądać na treningach. Przynajmniej gorzej niż Duarte.