Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.11.2025, 16:38
Brawo drużyna. Zwycięstwo na bardzo trudnym terenie. Wynik bramkowo pewnie mógłby być lepszy, ale obrona dzisiaj na wysokim poziomie, więc 1 gol wystarczył.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie czemu wszedł najpierw Duarte, a nie Bozić, co było jedyną nietrafioną decyzją trenera Jopa w tym meczu.
Przypuszczam, że Bozić musi jeszcze kiepsko wyglądać na treningach. Przynajmniej gorzej niż Duarte.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując