Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30226
Stary 01.11.2025, 11:40
Wczoraj przypadkiem obejrzałem drugą połowę meczu Stal SW - Resovia, gdyż przypadkiem zauważyłem znajome nazwisko. Jakub Stępak.
No powiem wam, że fajnie się prezentuje. Obronił kilka ładnych bomb, jedno sam na sam. Przy bramce bez szans. Widać w nim pewność siebie.
Chłopak dwa razy był poza kadrą a poza tym 13 meczów ma pewny plac.
Niestety nie wiem, czy w przypadku II ligi też są takie podsumowania jak w E i I lidze i jak eksperci ocenią go po sezonie, bo może tylko ten jeden mecz miał taki dobry. Stalówka jest bardzo przeciętną drużyną a na dodatek wczoraj, gdyby właśnie nie Kuba to równie przeciętna sąsiadka z tabeli Resovia by ich rozmaglowała.
Z jednej strony to dobrze, bo ma co robić, z drugiej rzutuje to na liczbę puszczanych bramek.

Zastanawiam się natomiast, czy po naszym awansie lepiej by mu było wracać do Wisły na ławkę, czy może wolałby grać regularnie choćby w tej stalówce.
Odpowiedz cytując